Kokius pakabukus derinti įvairiose šventėse?

Komentavimas išjungtas įraše Kokius pakabukus derinti įvairiose šventėse?

Išeiti į įvairias šventes ir vakarėlius tikriausiai patinka kiekvienai moteriai. Tačiau tuo pat metu yra ir nemažas galvos skausmas, ką apsirengti, kokius papuošalus segėti, kokius batelius autis, kad atrodyti kaip įmanoma gražiau. Tuo labiau, kad kiekvieną kartą tokio pat stiliaus rodyti nesinori, kiekvienoje šventėje norisi atrodyti vis kitaip. Tikriausiai apie aprangą, kaip patartina rengtis į įvairias šventes galima atrasti apsčiai, tačiau apie papuošalus informacijos yra kiek mažiau. Kadangi papuošalų rūšių yra nemažai, todėl šiame straipsnyje pasirinkome gana neįprastą papuošalą, tai yra pakabukus, apie juos norime papasakoti kiek daugiau, kokius juos rinktis vis kitokioms šventėms.

Vestuvės

Vestuvės yra tokia šventė, kurioje tiek jaunieji, tiek svečiai nori atrodyti išskirtinai. Jeigu kalbėsime apie jaunąją, tai vienas geriausių sprendimų gali būti tai, kad rinktis visą papuošalų komplektą, nes tada žinosite, kad viskas bus suderinta ir nebus perkrauta. Jeigu vestuvėse dalyvaujate kaip svečias, tuomet pasirinkimas yra labai didelis, nes pakabukai gali būti tiek smulkūs, tiek stambūs, priklausomai nuo to, kokį stilių pasirinksite.

Gimtadieniai

Jeigu yra ruošiamasi į gimtadienio vakarėlį, vėl pakabukų pasirinkimas gali būti labai platus. Dažnai gimtadieniams yra pasirenkama tam tikra tema, tad tai ir gali nusakyti, kokius papuošalus galima rinktis. Jeigu temos nėra, vėl reikėtų atsižvelgti į tai, kokią aprangą vilkėsite, kur bus vakarėlis ir panašiai. Jeigu gimtadienis reikalauja kur kas daugiau patogumo, tai patartina, kad visi kaklo papuošalai ir pakabukai būtų kiek smulkesni, kad nevaržytų judesių.

Krikštynos

Krikštynos vizualiai atrodo labai lengva, šviesi ir paprasta šventė, todėl norint pataikyti į temą, taip pat turime atrodyti ir mes. Tad tokioms šventėms yra rekomenduojama šviesi, lengva apranga, tad ir visi papuošalai turėtų būti kiek smulkesni, neiššaukiantys, per daug neblizgantis ir panašiai. Šiuo atveju kuklumas gali duoti labai didelį privalumą. Kaip ir minėjome, kad patartina rinktis kiek smulkesnius papuošalus, kartu su jais ir smulkesnius pakabukus, tad verta žinoti, kad juos surasti yra pakankamai lengva, nes tokie papuošalai yra populiarūs, tad juos renkasi daugelis.

Įmonių vakarėliai

Įmonių vakarėliai gali būti labai skirtingi, tad vėl, čia vienos taisyklės, kurios reikėtų laikytis, nėra. Visada reikėtų atsižvelgti į kontekstą, kokia yra tema, kaip atrodote jūs ir tada bet kokius papuošalus, įskaitant į pakabukus, bus lengva priderinti.