Išsikeltą tikslą įvykdžiusią ir 14,5 km nuėjusią Ajaną Lolat pasitinka ją palaikantys žmonės.

Spalio 1-ąją, 2 valandą nakties, sostinės Verkių regioniniame parke Ajana Lolat leidosi į unikalų žygį. Cerebrinį paralyžių turinti ir su ramentais judanti mergina siekė Gineso rekordo – norėjo pagerinti ilgiausią žmogaus su ramentais per 12 valandų įveiktą atstumą. Ir ji tai padarė! Mažiau nei per 10 valandų Ajana nuėjo 14,5 kilometrų!

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Sporto rėmimo fondo lėšomis įsigyti varytuvai padeda judėti lengviau ir greičiau.

Lietuvos žmonių su negalia sąjunga (LŽNS) rateliais judančiuosius supažindina su šiuolaikiškais hibridiniais varytuvais, kurie negalią turintiems žmonėms gali suteikti galimybes jaustis laisviau, įveikti kur kas didesnius atstumus. 

Palikite komentarą (1 Komentarai)

Reda Aurylaitė įveikė savo baimes ir sėdo prie automobilio vairo.

Plungiškė Reda Aurylaitė trykšta džiaugsmu. Po beveik pusmetį trukusių „teisybės paieškų“ sulaukė žinios, kad jai nustatytas specialiojo leng­vojo automobilio įsigijimo ir jo techninio pritaikymo išlaidų kompensacijos poreikis ir galės gauti automobilio stovėjimo kortelę. „Svarbausia, kad šia teise nuo šiol galės naudotis ir kiti žemaūgiai – achondroplazijos diagnozę turintys žmonės“, – sako mergina.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Iniciatyvos „Skirtingos spalvos“ autorius Dalius Stankevičius kalbina įvairią negalią turinčius žmones.

Socialinė iniciatyva „Skirtingos spalvos“ – jau dvejus metus aktyvus projektas, kuriuo siekiama mažinti socialinę atskirtį, dalytis istorijomis apie lėtines ligas turinčius žmones, jų pastangas ir sugebėjimą nepasiduoti net sunkiomis akimirkomis. Ši organizacija parodo, kad Lietuvoje yra daug spalvų, siekia pokyčių ir spinduliuoja optimizmą – rūpinasi tiek informacijos sklaida, tiek žmogiškumo ugdymu.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Socialinių dirbtuvių lankytojai gamina sąsiuvinius Valdorfo mokykloms.

Nemažam būreliui žmonių, turinčių intelekto sutrikimų, Garliavoje įsikūrę socialinės terapijos namai „Akvila“ tapo antraisiais namais. Draugiška aplinka, juos suprantantys ir natūraliai priimantys darbuotojai, galimybė atsiskleisti, pasijausti reikalingiems – viso to siekusi „Akvilos“ įkūrėja Jolita Čilvinaitė neslepia – tai jos svajonės išsipildymas. Tačiau taško čia ji dar nededa ir dalijasi ambicingomis ateities vizijomis. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Ema (dešinėje), Sonata ir Eglė su Lėja.

Užsibrėžus Lietuvoje pertvarkyti globos įstaigas nesitikėta, kad intelekto ir psichosocialinę negalią turinčių žmonių grįžimas į visuomenę sulauks tokios bendruomenių baimės ir pasipriešinimo. 

Palikite komentarą (1 Komentarai)
Puslapis 1 iš 2