Gražinos Kalvaitienės nuotr., Kazlų Rūda

Nuotraukų konkursas
Nustatymai

Po gimtinės dangum

Kielikės

Šie gražūs, mažutėliai ir mieli paukšteliai kasmet apsigyvena prie mano namų. Nuo pat ankstyvo pavasario striksi, skrajoja, tai po daržą gaudo vabalėlius, tai kyla į orą griebdamos muselę. Pavasarį nuo aušros iki sutemų plušo taisydamos savo lizdelį, po šapelį, po pūkelį nešdamos. Vasaros pradžioje pasirodė visa šeimynėlė – keturi striksintys pilkoki kieliukai ir tėvai. Džiaugiausi, gėrėjausi tais mažais paukšteliais. Svilinant vidurdienio saulei, sutūpdavo visi ant mažo baseinėlio krašto, gaivindavosi vandenėliu ir vėl nustriksėdavo takeliu daržo link.
O po lietaus, cypsėdami iš džiaugsmo, prausdavosi didžiuliame bergenijos lape. Nuo pavasario per visą vasarėlę turiu nuostabius kaimynėlius.
Jei išvykstu kur nors, parėjusi visada randu ant takelio laukiančią kieliukę – tik-tik-tik atstraksi linguodama uodegėle link manęs, o likus gal trims metrams, pakyla ant tvoros ir kraipo savo mažą galvelę. Taip gera, kai kažkas laukia prie namelių... Gal tai sutapimas, gal atsitiktinumas, bet aš tai priimu kaip mielą laukimą....

Gražina KALVAITIENĖ
Kazlų Rūda

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt