Paskutinis „Vilties paukštės“ atrankinis etapas vyko Kelmėje

Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos ansamblis „Verdenė“ su vadove Evelina Stalgiene. „Vilties paukštės“ laureatų prizas.

Kūrybos laboratorija
Nustatymai

Nuskambėjo paskutinis „Vilties paukštės“ koncertas.

Į paskutinį „Vilties paukštės“ festivalį-koncertą atvyko kolektyvai iš Kelmės, Joniškio, Jurbarko, Radviliškio, Šeduvos, Tauragės, Šakių, Klaipėdos, Akmenės. Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijai atstovavo 2 ansambliai.

Komisijos sprendimu, geriausiu šiame etape pripažintas Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos ansamblis „Verdenė“.

Pasak vienos iš ansamblio narių Irminos Beneševičiūtės, kolektyvui ši pergalė labai svarbi ir džiugi, kadangi ansamblis „Vilties paukštei“ intensyviai ruošėsi. Šiemet kolektyvui pradėjo vadovauti anksčiau tik su duetais Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijoje dirbusi Evelina Stalgienė. Vadovė dainininkėms kėlė aukštus reikalavimus, o moterys labai daug dirbo. Pasak Irminos, dainavimas labai svarbus socialinei įtraukčiai: „Tada jautiesi žmogus toks lygiavertis, kad ir tu kažką gali. Labai džiaugiuosi, kad ta įtrauktis didėja.“ Pasak I. Beneševičiūtės, ši pergalė – ne vienintelis „Verdenės“ pasiekimas šiais metais. Būtėnuose vykusiame Radviliškio rajono vokalinių ansamblių festivalyje „Bobų vasara 2018“ ansamblis užėmė 2 vietą.

Atrankiniuose etapuose geriausiais pripažinti kolektyvai susitiks lapkričio 20 dieną Prienuose.

„Bičiulystės“ inf.
Jono Valantiejaus nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt