Iniciatyvos, skatinančios bendradarbiavimą, ne konkurenciją

VšĮ „Kartu stipresni“ įsitikino – dirbant kartu rezultatai geresni.

Pokyčių link
Nustatymai

Jau 8 metus Kaune veikianti nevyriausybinė organizacija VšĮ „Kartu stipresni“ šiais metais įgyvendina projektą „Kompleksinės socialinės reabilitacijos paslaugos neįgaliesiems bendruomenėje 2022“, kuris yra iš dalies finansuojamas Neįgaliųjų reikalų departamento ir savivaldybės biudžeto lėšomis. Projekto vadovė Inga Dulinskienė sako pirmą kartą pastebėjusi, kad projektų vykdymas gali būti pagristas tikru bendradarbiavimu, o ne tik konkurencija. 

Projektas yra įgyvendinamas Kauno mieste ir skirtas psichikos sveikatos problemų turintiems asmenims bei jų šeimos nariams. VšĮ „Kartu stipresni“ globoja 110 asmenų ir jų šeimos narių. Šiuo metu projekto rėmuose įvairaus pobūdžio paslaugas, teikiamas socialinių darbuotojų, socialinių pedagogų, psichologų, profesinio orientavimo konsultantų, gauna 40 neįgaliųjų.

Anot VšĮ „Kartu stipresni“ vadovės I. Dulinskienės, projekto įgyvendinimas nebūtų toks sklandus, jei ne glaudus bendradarbiavimas su Kauno miesto neįgaliųjų draugija. Jos teigimu, šios draugijos pirmininkė Laura Žiūkienė, turinti ilgametę patirtį įgyvendinant panašaus pobūdžio projektus, ne tik pasidalino dokumentų šablonais, bet nuolat konsultavo, palaikė situacijose, kuomet reikėjo priimti žaibiškus sprendimus. Dėl to kiekvienas paslaugos gavėjas yra patenkintas paslaugų kokybe, nepaisant to, kad paslaugas teikia šios programos naujokai.

Anot VšĮ „Kartu stipresni“ vadovės, tik glaudus ir nesavanaudiškas bendradarbiavimas tarp organizacijų gali tapti tvirtu pamatu aukštos kokybės paslaugoms, kadangi psichikos sveikatos problemų turintys asmenys dažnu atveju tebėra viena iš jaut­riausių ir pažeidžiamiausių mūsų visuomenės grupių ir čia klaidoms vietos nėra.

„Bičiulystės“ inf.
R. 12-19

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRTRF puslapyje