Atvelykis – maloni šventė

Atvelykio šventė Kalvarijos neįgaliųjų draugijoje.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kalvarija:

Vilija Vilkelienė „Bičiulystei“ atsiųstame laiške papasakojo apie Kalvarijos neįgaliųjų draugijoje surengtą Atvelykio šventę.

Jusevičių laisvalaikio salės satyros ir humoro grupė ,,Babcės“.

Beveik visose Lietuvos neįgaliųjų draugijose nuskambėjo, nuaidėjo Velykų ir Atvelykio sambrūzdis. Neatsiliko ir kalvarijiečiai. Atvelykio proga nešini savo rankų darbo margučiais jie gausiai rinkosi į draugiją. Renginį vedė draugijos tarybos narė Angelė Zigmantienė. Ji paskaitė Bernardo Brazdžionio eilių apie bundantį pavasarį, šv. Velykas. Draugijos pirmininkė Daiva Rentelytė visus pasveikino, palinkėjo šilto pavasario. Ji priminė, kad pas mažus vaikučius ateina Velykų bobutė, o kadangi mes, neįgalieji, taip pat kartais būname lyg maži vaikai, norime švelnumo, dėmesio, atjautos, ši šventė maloni ir mums.

Šventišką nuotaiką palaikė Jusevičių laisvalaikio salės satyros ir humoro grupė ,,Babcės“, Oncė ir Fazė – Danutė Giedraitienė ir Dalė Zaveckienė. Jų prisistatymas priminė ir mūsų pačių gyvenimą: pirmus žingsnius mokantis kompiuterinio raštingumo, bandymus bendrauti feisbuke. „Babcės“ pristatė ir senjorų mankštos ypatumus bei ėjimo su šiaurietiškomis lazdomis nuotykius.

Šventiškai nusiteikę dar ilgai gurkšnojome arbatą su pyragaičiais. Pirmininkė dar kartelį pabuvo Velykų bobute ir padalino visiems po mažą dovanėlę, padėkojo, kad taip gausiai renkamės į draugiją.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas