Pergales skynė Bauskėje

Radviliškio komanda atidarymo metu.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškis:

Radviliškio r. neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė parašė apie radviliškiečių ir Bauskės neįgaliųjų draugystę.

Gavę kvietimą iš jau draugais tapusių Bauskės neįgaliųjų sporto klubo narių, išvykome į Latviją dalyvauti pavasarinėje sporto šventėje. Važiavome 12 dalyvių. Mus draugiškai priėmė nauja klubo pirmininkė Maira Kalada ir kiti draugai latviai. Kuo daugiau bendraujame, tuo mažesnis tampa kalbos barjeras. Vis daugiau sutinkame lietuviškai kalbančių latvių (mums kol kas latvių kalba sunkiai „įkandama“). Šventėje dalyvavo daug komandų iš aplinkinių Latvijos rajonų, o Lietuvai atstovavo tik Rad­viliškio rajono neįgaliųjų draugijos sportininkai. Rungtys buvo nesudėtingos, nereikalaujančios fizinės jėgos ir ištvermės. Kaip visada, radviliškiečiai pasirodė puikiai ir 12 dalyvių parsivežė 19 medalių – 12 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos. Viačeslavas Kostiukevičius pasipuošė trimis aukso medaliais, Stasys Astrauskas – dviem. Gražina Najulienė pelnė 2 bronzos ir vieną aukso medalį, Vanda Astrauskienė užėmė 2 antras vietas. Gerai sekėsi draugijos pirmininkei Jūratei Bredulskienei – ji gavo po vieną aukso ir sidabro spalvos medalį. Ričardas Vladička užėmė pirmąją ir trečiąją vietas, Irena Vilniuvienė, Česlovas Turčinskas ir Petras Rudžianskas parsivežė po aukso spalvos medalį. Kazimieras Jurgaitis ir Saulius Viltrakis pelnė po vieną sidabro medalį.

Pasibaigus sporto šventei, prie arbatos puodelio skanaudami firminį Bauskės pyragą, dalijomės patirtimi, ieškojome panašumų ir skirtumų savo veik­lose. Atsisveikindami pakvietėme draugus latvius birželio mėnesį atvykti į mūsų tradicinę neįgaliųjų sporto šventę.

Už suteiktą transportą dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorei. Varžyboms pasiruošta vykdant 2017 metų Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas