Su pirmaisiais pavasario žiedais

Moteris linksmino kapela „Šilo aidai“.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šilutė: 

Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos narė Aldona Petkienė „Bičiulystei“ pasakoja apie tai, kaip organizacija paminėjo Kovo 8-ąją.

Šilutės rajono neįgaliųjų draugija ir jos pirmininkė Laima Micienė puikios tradicine tapusios šventės – Tarptautinės moters solidarumo dienos – tuščiai nepraleido. Mūsų nenustebino, kad laukiant popietės „Tau, Mieloji“ salė, kaip visada, buvo pilnutėlė. Šventės vairą laikė vyrai – kapelos „Šilo aidai“ vadovas Antanas Kmita ir Stasys Tunila. Jie visoms moterims padovanojo po gėlės žiedelį, nepagailėjo ir bučinio, o kapelos vyrai linkėjo išlikti žavioms, sveikoms, laimingoms ir mylimoms. Skambėjo ir dainos apie meilę.

Eugenija Jefimova ir Lilija Žąsytienė padeklamavo savo sukurtų eilių apie meilę, laimę... Draugijos pirmininkė Laima parašė humoristinį scenarijų, atskleidžiantį juokingus šių dienų vaizdelius. Juos suvaidino humoro grupės atlikėjai Olga Matažinskienė ir Saulius Ivanauskas.

Po linksmos humoro grupės pasirodymo ir skambių vyrų dainų laimingos moterys smagiai bendravo prie arbatos puodelio ir saldumynų, džiaugdamosi sulaukusios daug dėmesio.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas