Gera pabūti kartu

Šventinės popietės akimirkos.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Vilkaviškio r.:

Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos Virbalio grupės vadovė Birutė Adomaitienė su „Bičiulystės“ skaitytojais pasidalijo artėjančiai Tarptautinei neįgaliųjų dienai skirto renginio akimirkomis.

Lapkritis – pilkiausias rudens mėnuo. Tačiau ne taip svarbu, kad ne tokia graži žiemos poilsiui besiruošianti gamta. Kur kas svarbiau, kad dar galime pajudėti, pabūti visi kartu, pamiršti negalią ir skausmą. Kai susirenkam į būrį, atjaunėjam, atsigaunam. Pamiršome viską, kai Milda Kalavinskaitė skambino kanklėmis. Esame jai labai dėkingi.

Baigiantis lapkričiui Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos Virbalio grupės nariai rinkosi į seniūnijos salę trumpam atsipalaiduoti nuo vasaros ir rudens darbų, paminėti artėjančią Tarptautinę žmonių su negalia dieną. Laikydamiesi tradicijų nusprendėme šią šventę paminėti šiek tiek ankščiau, prieš prasidedant susikaupimo metui – Adventui.

Gruodžio 3-ioji svarbi visiems mums: ir tiems, kuriems likimas davė negalią kaip išbandymą, ir tiems, kuriuos ta diena egzaminuoja, klausdama: ar visada atvira širdimi padedi broliams ir seserims, ar sušildai jų širdis. Prisiminėme ir tuos, kurie dėl didelės negalios ar pablogėjusios sveikatos negalėjo būti kartu. Muzikantai Genutė, Birutė ir Petras padovanojo muzikinį kūrinį.

Dainos skambėjo linksmai ir ilgai. Esame dėkingi muzikantams už gražias akimirkas. Visiems linkiu geros sveikatos, daugiau gerumo vienas kitam, nuoširdumo, tolerancijos. Kad ir kaip sunku bebūtų, svarbiausia – neprarasti vilties, tikėjimo ir pasitikėjimo savim bei aplinkiniais.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt