Utena. Žaidynėse jėgas išbandė per 200 dalyvių

Žaidžiant šaškėmis ir šachmatais reikia rimtai susikaupti.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Utenos daugiafunkciniame sporto centre įvyko XIV Lietuvos neįgaliųjų draugijos sporto žaidynių atrankinės varžybos. Utenos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Sandra Ragaišytė dalijasi renginio įspūdžiais.

Šiais metais į žaidynes atvyko apie 250 dalyvių iš Kauno, Garliavos, Panevėžio, Zarasų, Ignalinos, Visagino, Molėtų, Rokiškio. Utenai atstovavo Utenos rajono neįgaliųjų draugija, Utenos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų draugija, Utenos socialinės globos namų ir Socialinių paslaugų centro gyventojai. Sutikęs dalyvauti žaidynėse sportininkas galėjo rinktis ne daugiau kaip 2 rungtis. O rinktis buvo iš ko ir kiekvienam pagal fizines galimybes. Žaidynių dalyviams buvo parengtos aktyvios sportinės rungtys: šaškės, šachmatai, bočia, smiginis, krepšinio baudų metimas, rankų lenkimas.

Šventės atidarymą paskelbė ir susirinkusiuosius pasveikino Utenos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Sandra Ragaišytė, Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas, Utenos rajono savivaldybės vicemeras Vitalijus Šeršniovas, Utenos daugiafunkcio centro metodininkė Irma Maigienė, Utenos rajono savivaldybės tarybos nariai Paulius Čyvas, Linas Bražionis, Marijus Kaukėnas ir Daiva Pečionė, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro atstovas Gytis Stankevičius. Vicemeras V. Šeršniovas komandų vadovams įteikė savivaldybės paruoštas dovanas, o vadovai šventės organizatoriams perdavė atvežtus suvenyrus.

Rankų lenkimo rungtyje netrūko azarto.

Nuoširdžiai dėkojame Utenos daugiafunkcio sporto centro direktoriui ir darbuotojams, rungčių teisėjams, savanoriams, gestų kalbos vertėjoms, visiems nepasididžiavusiems ir atvykusiems pasveikinti šventės dalyvių.

Žaidynes finansavo Utenos rajono savivaldybė ir Lietuvos neįgaliųjų draugija.

Aistės Morkvėnaitės nuotr.
R 07-25

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas