Akmenė. Ne tik pasportavo, bet ir pabendravo

Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos sporto šventėje po linksmų rungčių buvo proga pasikalbėti apie džiaugsmus ir rūpesčius.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Albina Balodienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi įspūdžiais iš Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos patalpose vykusios sporto šventės.

Akmenės rajono neįgaliųjų draugijoje vyko sporto šventė, kuri surengta įgyvendinant sveikatos projektą.

Įvairiose rungtyse varžėsi neįgalieji iš Akmenės, Papilės, Sablauskių, Ventos socialinių paslaugų namų Akmenės padalinio ir norintys linksmai bei sveikai praleisti laiką senjorai.

Užklupo lietus, tad sportininkams iš lauko teko persikelti į draugijos patalpas. Varžėmės mažose patalpose, bet stebino gera dalyvių nuotaika, nusiteikimas dalyvauti įvairiose rungtyse.

Sveikinimo žodį tarė draugijos pirmininkė Zofija Švažienė, rajono sporto centro direktorius Mantas Mačius bei Akmenės Maltos ordino pagalbos tarnybos vadovė Danutė Balodienė. Sulaukėme ir svečių iš Vilniaus – į šventę atvyko Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Ignas Mačiukas, projektų vykdytoja Kristina Vainienė bei teisininkė Agnė Klemanskienė.

Sporto šventė prasidėjo nuotaikinga mankšta, kurią vedė sporto trenerė Eugenija Laukienė. Stebėtojų nebuvo. Mankštą darė net svečiai iš Vilniaus. Judesius reikėjo atlikti pagal įvairius eilėraščius.

Dalyviai savo jėgas išbandė smiginio, helpongo, „kopėčių“, sausumos žvejybos, šaškių ir šachmatų bei vikrumo rungtyse.

Maloniausia šventės akimirka – apdovanojimai! Rungčių nugalėtojams buvo išdalinti 24 medaliai. Sportininkai iš Akmenės jų gavo jų 14, Papilės ir Sablauskių gyventojai – po 4, Ventos socialinių paslaugų namų Akmenės šeimynos padalinio gyventojams teko 2 medaliai, bet jie buvo apdovanoti asmeninėmis dovanomis, kurias įsteigė Akmenės Maltos ordino pagalbos tarnyba bei Akmenės rajono neįgaliųjų draugija.

Tokios šventės stiprina žmonių su negalia visavertiškumo jausmą, gerina fizinę būklę, skatina socialinį bendradarbiavimą.

Po renginio pabendravome, pasidalijome įspūdžiais prie bandelių ir puodelio arbatos!

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas