Kaišiadorys. Ir dainuota, ir mugėse dalyvauta

Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Gabija“ dainavo kartu su Veronika Povilioniene.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Stanislava Globienė pasakoja apie organizacijos veiklą atėjus pavasariui.

Kovas – tarsi gaivus pavasario gūsis mūsų draugijos veiklose. Meno kolektyvas ,,Svajonė“ vyko į Mūro Strėvininkų socialinės globos namus ir padovanojo šių namų gyventojams bei aptarnaujančiam personalui daug malonių akimirkų – dainavo dainas, skaitė eiles ir sulaukė daug aplodismentų. Romansų kolektyvas „Svajonė“ apsilankė ir Abromiškių reabilitacijos ligoninėje. Ir čia pacientų širdyse įžiebėme šilumos, gerumo bei vilties kibirkštėles. Visuomet, pasidalinę su žmonėmis gerumu ir šiluma, į namus grįžtame pakilios nuotaikos.

Mūsų draugijos meno kolektyvas – vokalinis moterų ansamblis ,,Gabija“ apsilankė Vilniaus mokytojų namuose. Su meno vadovu Liutauru Milišausku dalyvavome ,,Pasidainavimuose su Veronika Vilniui ir vilniečiams“. Tai lietuviškoms dainavimo tradicijoms saugoti, puoselėti bei dainavimui populiarinti skirtas projektas, vykdomas kartu su Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureate liaudies dainų atlikėja Veronika Povilioniene, kuri ir vedė šį vakarą. Buvome įvertinti Veronikos, kadangi repertuare turime labai daug dainų apie Lietuvą ir jos gamtos grožį. Visi žiūrovai gavo po bukletą su mūsų atliekamų dainų tekstais, todėl jas atlikome kartu su visais, esančiais salėje. Vilniečių buvome labai šiltai priimti ir vėl esame Mokytojų namuose laukiami spalio mėnesį – gavome užduotį paruošti programą iš poeto Jono Aisčio kūrybos.

Lankėmės Vilniuje vykusioje Kaziuko mugėje. Mūsų auksarankė Airina pristatė savo papuošalus. Jos iš polimerinio molio padaryti vienetiniai gaminiai džiugino moteris ir merginas.

Dideli darbai vyksta ir draugijos patalpose. Jau suskubome draugijos nariams nupirkti įvairių daržovių, gėlių, prieskoninių augalų sėklų. Jas baigsime dalinti balandžio 15 dieną. Kviečiame suskubti tuos, kurie dar neapsilankė pas mus.

Į veiklas jau įsijungė rankdarbių būrelis ,,Bitutė“, dienos užimtumo būrelis ,,Sveikatos šaltinis“, siuvimo būrelis ,,Ritė“. Draugijos narius kviečiame prisijungti prie šių būrelių veiklos.

Esame sudarę ekskursijų, kelionių planus, turime poilsio prie jūros grafiką – susidomėjusius prašome apsilankyti draugijoje.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt