Plungė. Širdies ir jausmų kalba

Parodos darbų autorės: (iš kairės) Raimonda Viršilienė, Aušra Latakienė, Sonata Zaborskienė.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Telšių apskrities sergančiųjų nervų-raumenų ligomis asociacijos narė Raimonda Viršilienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi Plungėje surengtos paro­dos akimirkomis.

Kartais ateina toks laikas, kai tenka palikti visas dramas ir žmones, kurie jas sukuria. Pasilieki su tais, kurie verčia tave juoktis, padeda pamiršti blogį, skausmą ir negalią, sukoncentruoja tave ties gėriu, teigiamomis emocijomis. Ir tada iš naujo pamatai, kiek aplinkui gėrio, šviesos ir malonių gyvenimo spalvų. Šios gyvenimo spalvos sužibo Telšių apskrities sergančiųjų nervų-raumenų ligomis asociacijos narių iš Plungės tapybos parodoje.

Kovo pradžioje asocia­cijos vadovės Genovaitės Razbadauskienės iniciatyva Plungės vaikų bibliotekos Kūrybos palėpėje buvo surengta asociacijos narių Aušros Latakienės, Raimondos Viršilienės, Sonatos Zaborskienės tapybos ant drobės darbų paroda.

Į parodos atidarymą sugužėjo moksleiviai, menininkių draugai, giminės, Plungės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus specialistės, buvusios dailės užsiėmimų vadovės-tautodalininkės: Zita Stasiškienė, Jolanta Miltenė. Bibliotekos Kūrybos palėpė nušvito nuo šiltų lankytojų šypsenų, o ekspozicija švietė pavasarinėmis spalvomis. Pasak viešosios bibliotekos vadovės Violetos Skierienės, parodoje eksponuojami paveikslai tiesiog pulsuoja pavasariu, džiaugsmu, juose daug saulės, šviesos. Parodos autorės skirtingos, bet panašios tuo, kad iš paveikslų jaučiamas džiaugsmas, tikėjimas gyvenimu.

S. Zaborskienė pabrėžė, kad parodos autorės neturi specialaus meninio išsilavinimo, o paveikslai tapomi širdies ir jausmų kalba.

Parodą padėjo surengti asociacijos šiais metais vykdomo Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliųjų bendruomenėje projekto „Asmenybės darna“ dailės užsiėmimų veiklos vadovė Aldona Bieliauskienė.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt