Jonavos r. Mykolo kūryba ir stebina, ir įkvepia

Mykolą Kručą sveikino būrys jo kūrybos gerbėjų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Gražina Čekavičienė su „Bičiulystės“ skaitytojais pasidalijo įspūdžiais iš Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos nariui Mykolui Kručui skirto šventinio renginio.

Upninkų kultūros cent­ras vos besutalpino 90-ąją gyvenimo sukaktį minintį poetą, pasakorių, kanklių meistrą, dainorių Mykolą Kručą norėjusius pasveikinti giminaičius, kaimynus, svečius, plunksnos brolius, neįgaliuosius bei kitus jo talento gerbėjus.

Prisiminti ir pasidžiaugti Mykolo talentais padėjo šventinėje popietėje parodytos skaidrės. Pirmoji M. Kručio knyga „Saulėlydžiai prie Šventosios“ išleista 2002 metais. Kūrybingi buvo ir kiti metai: pasirodė jo knygos „Senas ąžuolas“, „Paliūnės sodžius“. Savo 90-metį M. Kručas pasitiko su nauja knyga „Giminės takais“. Trejus metus vartė senus archyvus, lankėsi pas buvusius kaimynus, senolius, kol sudėliojo visos savo giminės istoriją. Aktyvią kūrybinę M. Kru­čo veiklą liudija aibė diplomų, garbės raštų, padėkų. Be viso kito, M. Kručas – ir Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos humoro grupės „Rykštė“ įkūrėjas.

Gražaus jubiliejaus sulaukusiam Mykolui visi linkėjo neblėstančios kūrybinės ugnelės, optimizmo, entuziazmo ir dar ne vienos naujos knygos.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt