Asmeninio archyvo nuotr.

Vaida Pokvytytė – Lietuvos sporto universiteto dėstytoja, Kauno neįgaliojo jaunimo rek­reacijos ir sporto klubo vadovė, dar būdama moksleivė svajojo skatinti žmonių fizinį aktyvumą. Tačiau mintis, kad ateityje savo darbą susies su negalią turinčių žmonių sveikatinimu ir sportu, merginai nebuvo kilusi. Neįgaliųjų Vaidos aplinkoje nebuvo ir ji nelabai įsivaizdavo, kad jie galėtų sportuoti. Bet kaip tuomet mergina klydo.

Palikite komentarą (1 Komentarai)

Loreta Stašinskienė.

Pagėgių neįgaliųjų draugijos pirmininkė Loreta Stašinskienė visada pasitempusi, geros nuotaikos. Nežinodamas net neįtartum, kad ji turi tiek ligų ir negalių, jog net suskaičiuoti sunku. Moteris sako niekada nesiskundžianti, o į priekį veda tikėjimas, kad viskas bus gerai, ir aktyvi veikla.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Su Inga Filipovič Makalius važiavo į Pūčkorių atodangą.

Kelionių organizatorius, lyderiaujantis kelionių internetu pardavėjas Rimvydas Širvinskas-Makalius visuomet stengiasi sudaryti sąlygas keliauti negalią turintiems žmonėms. Deja, Rimvydas bei jo vadovaujamos įmonės darbuotojai dažnai atsiduria aklavietėje ir turi nuleisti rankas – daugybė vietų nėra pritaikytos žmonėms, turintiems judėjimo ar kitą negalią. Prie daugelio organizuojamų kelionių aprašymų jie privalo pridurti, kad ši ar kita kelionė tokiems žmonėms nėra tinkama. R. Širvinskas sako, kad dėl to labai liūdna. Iš arčiau pažinęs negalią turinčius žmonės, išgirdęs apie jų problemas Rimvydas entuziastingai ėmėsi padėti.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Kupiškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Bronė Kaleinikovienė.

Ne vienus metus gydytojai hematologai ir onkologinius ligonius vienijančios asociacijos „Kraujas“, „Pola“ kovojo už tai, kad būtų kompensuojami pažangesni vaistai kraujo vėžiui gydyti. Kupiškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Bronė Kaleinikovienė, pati jau daugiau nei 10 metų gyvenanti su kraujo liga, džiaugiasi, jog galėjo bent kiek prisidėti, kad šis tikslas būtų pasiektas.

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 9