Kėdainiuose surengtos žvejybos varžybos.

Gražią birželio dieną Kėdainiuose, prie Liepų alėjos tvenkinio žmonėms su negalia įrengtoje poilsiavietėje, rinkosi žvejai. Čia vyko ketvirtosios regioninės žvejybos varžybos, kurios vykdomos tęsiant veiklą pagal Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos pirmininkės Almos Margevičienės parengtą projektą „Sportas mus išlaisvina“. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Birželio pradžioje Vilniuje įvyko neįgaliųjų teniso turnyras „Lithua­nian Open 2022“, kuriame su svečiais iš užsienio varžėsi penki mūsų šalies sportininkai. Viena iš Lietuvos tenisininkių – Agnieška Toločko – tapo moterų vienetų paguodos varžybų antrosios vietos laimėtoja. 27-erių vilnietė rimtai žaisti tenisą pradėjo tik prieš trejus metus, todėl kol kas jos tikslas varžybose – sukaupti patirties. Tačiau kuo ilgiau Agnieška žaidžia, tuo labiau tenisas įtraukia, mintyse gimsta aukštesni tikslai. A. Toločko pasvajoja ir apie paralimpines žaidynes, nors, norint į jas patekti, dar reikia gerokai palypėti reitingo lentelėje.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Kauno neįgaliųjų rekreacijos ir sporto klubo nariai turėjo galimybę pasivažinėti keturračiais.

Jau septintus metus Kauno neįgaliųjų rekreacijos ir sporto klubo narius sieja prasmingas bendradarbiavimas su keturračių klubų „Bekelės vilkai“ ir „Bendražygiai“ nariais kultūros, sporto ir rek­reacijos srityse. Šios prasmingos draugystės iniciatorius Darius Čirvinskas birželio pradžioje pakvietė neįgaliuosius, jų šeimos narius ir draugus į savo gimtą miestelį Eržvilką. 

Palikite komentarą (1 Komentarai)
Palikite komentarą (0 Komentarai)

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengtame Sporto įstatymo pakeitimų projekte numatoma įtvirtinti reikšmingų pokyčių sportininkams: padidinti ir sulyginti valstybės stipendijų dydžius turintiems negalią ir neturintiems negalios sportininkams, išplėsti valstybės stipendijas gaunančių sportininkų ratą ir jiems valstybės lėšomis užtikrinti socialines garantijas.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

2022 metų „Invictus“ žaidynių Hagoje akimirka.

„Invictus“ – lotynų kalbos žodis, reiškiantis „nenugalėtasis“. O sporto pasaulyje „Invictus“ žaidynės yra tarptautinis renginys, skirtas negalią turintiems ar sužeistiems kariškiams. Šios žaidynės balandžio 16–22 d. vyko Nyderlandų mieste Hagoje ir galimybę pasijusti nenugalėtais suteikė maždaug 500 sportininkų. Dalis jų parsivežė namo medalius, bet ne tai buvo svarbiausias dalyvių tikslas. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 7