Indrė Stankevičienė. Alina Pūrienė.

Mokslinių tyrimų duomenimis, Lietuvoje įvairaus lygio burnos sausumą patiria 1 iš 4 gyventojų. Šįkart savo pastebėjimais dalijasi profesorė Alina Pūrienė ir gydytoja odontologė Indrė Stankevičienė, dirbančios prie projekto „Burnos ir sveikatos gerinimas“.  

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Startuolis „Ligence“ sukūrė programinę įrangą, kuri padės tiksliau atlikti širdies echoskopiją.

Dirbtinis intelektas šiandien vis dažniau ateina į talką medikams. Jaunas Lietuvos startuolis „Ligence“ sukūrė programinę įrangą, kuri iš dalies automatizuos širdies echoskopiją. Idėja kurti dirbtinio intelekto sistemą širdies echoskopijoms kilo dviem jauniems medikams – Arnui Karužui ir Karoliui Šablauskui. Šiandien „Ligence“ jau dirba 8 medikai. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

unsplash.com nuotr.

Šiandien kiborgais vadinami žmonės, kurių biologinės galimybės dėl tam tikrų priežasčių papildytos nebiologiniais organais. Ekspertai prognozuoja, kad netolimoje ateityje vienu ar kitu tikslu kiborgais ateityje virs didelė visuomenės dalis.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Komandos „juDU“ sukurta mobilioji aplikacija laimėjo pirmą vietą.

Mūsų visuomenė sparčiai sensta. Ir ne tik Lietuvoje. Visoje Europoje mažėja gimstamumas, ilgėja gyvenimo trukmė. Visuomenė pamažu tampa daug vyresnė. Tad neatsitiktinai 2021–2030 metus Jungtinių Tautų organizacija paskelbė sveiko senėjimo dešimtmečiu. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 11