Seime surengta apskritojo stalo diskusija apie galūnių protezų kompensavimo aktualijas.

Lietuvos neįgaliųjų draugija (LND) 2021 metais įgyvendino projektą „Lietuvos neįgaliųjų draugijos institucinis stiprinimas“, finansuojamą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis. Visus metus vykę mokymai, kitos veiklos suteikė neįgaliųjų organizacijoms daugiau žinių, kaip įveikti laukiančius pokyčius, kokybiškiau teikti paslaugas, vyko susitikimai su valdžios atstovais, teikti siūlymai sprendimus priimančioms institucijoms. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Socialinio taksi dovanojamos eglutės keliauja į žmonių su negalia namus.

Kalėdos jau čia pat. Dažnuose namuose jau kvepia imbieriniais sausainiais, languose blyksi girliandos, miško aromatą skleidžia žalia­skarės eglutės. Vis dėlto yra žmonių, kurie patys nebepajėgia susikurti šventinės nuotaikos. „Kalėdos – stebuklų metas, padėsime jums tuo įsitikinti“, – nusprendė Socialinio taksi komanda ir ėmėsi veiklos.

Palikite komentarą (1 Komentarai)

Seime surengta apskritojo stalo diskusija apie galūnių protezų kompensavimo aktualijas.

Tarptautinę neįgaliųjų dieną Lietuvos neįgaliųjų draugija (LND) kartu su Seimo Neįgaliųjų teisių komisija surengė apskritojo stalo diskusiją „Galūnių protezai: ar užtikrinama negalią turinčių žmonių gyvenimo kokybė“. Diskusijoje aptartos galimybės pradėti kompensuoti daugiau šiuolaikiškų, geresnę gyvenimo kokybę užtikrinančių protezų. 

Apskritojo stalo diskusija surengta įgyvendinant projektą „Lietuvos neįgaliųjų draugijos institucinis stiprinimas“, finansuojamą Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius sveikina ir įteikia saldžią puokštę Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugijos nariams.

Po truputėlį šerkšnui kuriant raižinius pagėgiškių languose, bib­lioteka pasipuošė įvairiausiomis spalvomis – čia organizuotas Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugijos dienos užimtumo lankytojų kūrybos darbų parodos „Mes ne iš kelmo spirti!“ atidarymas, dalyvaujant gausiam šių rankdarbių autorių kolektyvui. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Pavėžėjimo paslaugos teikiamos ir žmonėms su negalia, ir senjorams.

„Socialinis taksi“ kartu su partneriais asociacija „Namiškiai“ pradėjo teikti pavėžėjimo su asistavimu paslaugas žmonėms su negalia ir senjorams Šiaulių rajone. Tai jau antroji socialinė franšizė, įsteigta diegiant nacionalinį mobilumo tinklą, ir pirmasis rajonas, kuriame „Socialinis taksi“ paslaugomis galės naudotis ir senjorai.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Socialinės reabilitacijos paslaugas teikiančioje Utenos rajono neįgaliųjų draugijoje veiklos netrūksta.

Seimui pateiktas Socialinių paslaugų įstatymo pakeitimo projektas, kuriame pasiūlyta socialinės reabilitacijos paslaugas neįgaliesiems bendruomenėje prilyginti socialinės priežiūros paslaugoms ir, siekiant užtikrinti jų kokybę, prieinamumą bei tęstinumą, taikyti tuos pačius reikalavimus, kaip ir kitoms tokio pobūdžio paslaugoms, jas akredituoti. Kas paskatino imtis tokių permainų ir kaip jos atsilieps tiek šių paslaugų teikėjams, tiek jų gavėjams? 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 43