Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Šiladis“.

Tradiciškai rudenį Lietuvos neįgaliųjų draugija muzikos mėgėjus pakviečia į „Vilties paukštės“ koncertus. Tiesa, praeitais metais dėl pandemijos sugriežtinimo įvyko ne visi „Vilties paukštės“ koncertai, jie buvo surengti šiemet. Renginio dalyviai turėjo vadovautis tais pačiais nuostatais, kaip ir pernai – reikėjo parengti vieną regionui būdingą dainą. Temą buvo galima atspindėti per muzikos instrumentus, atlikėjų aprangą ir pan. Praėjusiais metais vietą baigiamajame koncerte jau užsitikrino Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos moterų vokalinis ansamblis „Goda“ ir Panevėžio miesto neįgaliųjų draugijos mišrus vokalinis ansamblis „Jovaras“. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Lietuvos neįgaliųjų draugijos surengtų žolynų pynėjų kūrybinių dirbtuvių dalyvės ir jų darbai.

Šventosios mokymų ir reabilitacijos centras jau senokai yra tapęs kūrybingų neįgaliųjų susibūrimo vieta. Šią vasarą joje surengta pynimo iš žolynų kūrybinė stovykla. Tautodailininkės Gintvilės Giedraitienės, pasivadinusios Giedražole, vadovaujamos moterys iš miško viksvų, kitų žolynų pynė dailius ornamentus, papuošalus, miniatiūrinius sodus. Kūrybinę stovyklą primins ir Šventojoje likęs bend­ras darbas – žolynų pano. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Dainų šventėje – Garliavos neįgaliųjų draugijos ansamblis „Šarma“.

Raseinių Maironio parkas ir vėl skambėjo nuo dainų – čia surengta jau antroji respublikinė neįgaliųjų meno kolektyvų dainų šventė-koncertas ,,Lik sveika, vasara“. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Pažintis su kaniterapiniams užsiėmimams parengtais šunimis.

Šiais metais Šventosios mokymų ir reabilitacijos centre besiilsintys neįgalieji kviečiami ne tik sportuoti, bet ir pasidžiaugti užsiėmimais su šunimis. Tokią galimybę suteikia Lietuvos neįgaliųjų draugija, įgyvendindama projektą „#SportasVisiems“,  finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Nacionalinio socialinės integracijos instituto steigėjas, programų vadovas Arūnas Survila įsitikinęs: dabar palankus metas inovacijoms kurti.

Kaune vykusiuose mokymuose ir socialinio verslo dizaino mąstysenos dirbtuvėse nevyriausybinių organizacijų atstovams diskutuota apie tai, kaip savo organizacijos veiklą pasukti socialinio verslo link, kaip rasti organizacijai stiprėti padedančių inovacijų. Mokymai surengti įgyvendinant projektą „Lietuvos neįgaliųjų draugijos institucinis stiprinimas“, kuris finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Lazdijų rajono neįgaliųjų draugijos nariai įsitikino: jogos pratimai nėra labai sudėtingi.

Visi, šiemet besilankantys Šventosios mokymo ir reabilitacijos centre, turi galimybę pasimankštinti, išbandyti jogą, įgyti vaikščiojimo su šiaurietiškomis lazdomis žinių. Ši galimybė atsirado Lietuvos neįgaliųjų draugijai įgyvendinant projektą „#SportasVisiems“, bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 40