Kaune diskutuota apie ortopedinės avalynės kokybę ir prieinamumą, susipažinta su jos gamyba.

Lietuvos neįgaliųjų draugija (LND) jau ne pirmus metus prisideda, kad žmones pasiektų kuo kokybiškesnės, šiuolaikiškos ortopedijos priemonės, kad žmonės kuo daugiau sužinotų apie ortopedijos priemonių skyrimo tvarką ir įvairovę. Šiemet daug dėmesio skiriama ortopedinei avalynei. Kaune surengtame susitikime diskutuota apie tai, kodėl žmonės vis dar nepatenkinti ortopedine avalyne ir ką reiktų daryti, kad situacija pasikeistų. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Kauno miesto neįgaliųjų draugijoje darbinio užimtumo užsiėmimus vedanti Sigita Petrylienė (kairėje) neabejoja, kad įgytos žinios padės dirbti dar profesionaliau.

Įgyvendindama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos remiamą projektą „Lietuvos neįgaliųjų draugijos institucinis stiprinimas“, LND savo asocijuotus narius pakvietė į Individualios priežiūros personalo, dirbančio su neįgaliais ir senyvo amžiaus asmenimis, įžanginius mokymus. Juos vedė didelę darbo patirtį socialinės, medicininės ir profesinės reabilitacijos srityse turinčios Valakupių reabilitacijos centro lektorės Dovilė Kuzmaitė ir Nijolė Dirsienė.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Moksleiviai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Išmok rašyti Brailio raštu“.

Lentvario miesto bibliotekos duris puošia spalvota dėlionė-lipdukas „Biblioteka visiems“. Tai ženklas, kad biblio­teka atvira ir draugiška vieta visiems, nepaisant skirtumų, įvairumo ar žmogaus turimos negalios.

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Pirmąjį atrankinį „Vilties paukštės“ turą laimėjo Kupiškio r. neįgaliųjų draugijos ansamblis „Šaltinis prie Kupos“.

Tradicinis Lietuvos neįgaliųjų draugijos (LND) organizuojamas meno mėgėjų kolektyvų konkursas „Vilties paukštė“ šiemet prasidėjo Dusetose, Zarasų rajone. Atrankiniai turai dar vyks Panevėžyje, Tauragėje, Alytuje, Šiauliuose ir Širvintose. Šiemetė „Vilties paukštė“ skirta Sūduvos krašto susigrąžinimo 600 metų sukakčiai paminėti. „Sūduvos krašto dainos atgyja“ – taip pavadintoje programoje skambės ir šiam kraštui būdingi kūriniai.  

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Maratone dalyvavo neįgaliųjų vežimėliais judantys žmonės ir jų asistentai.

Pastaraisiais metais vis daugiau žmonių atranda sportą, įsitraukia į aktyvias veiklas. Ne išimtis ir negalią turintieji. 21 ar netgi 42 kilometrų trasa neišgąsdino neįgaliųjų vežimėliais judančių žmonių, pasiryžusių dalyvauti „Vilniaus maratone“, sutraukusiame per 9 tūkstančius bėgikų. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Kiekvieno kūrėjo darbas – skirtingas.

Paskutinėmis rugpjūčio dienomis, kurios pasitaikė itin saulėtos, Šventosios mokymo ir reabilitacijos centro salė pak­vipo žolynais. Per 5 kūrybinės stovyk­los dienas 10 kurti mėgstančių žmonių su negalia iš paprastų žolynų surišo puikiausių figūrų, baltiškų ornamentų, pasigamino papuošalų. Daugelis jų sakė įgyta patirtimi pasidalinsiantys ir su savo likimo bičiuliais. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 11