Silpsta regėjimas ir vis sunkiau įžiūrėti tekstą? Dažnas užsuka į artimiausią optiką ar polikliniką, kur optometrininkas ar akių ligų gydytojas parenka skaitymo akinius – ir problema išspręsta. Tačiau ką daryti, kai parinkti skaitymo akinių niekaip nepavyksta? Ar tai reiškia, kad pacientas visam laikui turi atsisveikinti su knyga ar žurnalu?

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Projekto dalyviai vertino Druskininkų pritaikymą žmonėms su negalia.

Startavo projektas „Druskininkai – be ribų“, kuriuo siekiama įvertinti, kiek kurortas yra draugiškas žmonėms su negalia bei nustatyti tobulintinus jo aspektus turistų ir vietos gyventojų su negalia atžvilgiu. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)

Jonavos autobusai.

Jonava, vienas pirmųjų miestų Lietuvoje, viešajame transporte įdiegė universalaus dizaino principus. Tai reiškia, kad tiek transporto priemonės, tiek infrastruktūra tapo patogi ne tik žmonėms su skirtingomis negaliomis, bet ir mamoms su vaikų vežimėliais ar vyresnio amžiaus asmenims. 

Palikite komentarą (1 Komentarai)

„Access City“ apdovanojimas – Liuksemburgui. unsplash.com nuotr.

2022 metų geriausiai visiems pritaikyto miesto („Access City“) apdovanojimuose triumfavo Liuksemburgas. 12 kartą Europos Komisijos ir Europos neįgaliųjų forumo inicijuotuose apdovanojimuose jis išrinktas iš 40 miestų. Pirmą sykį geriausiai pritaikyto miesto rinkimuose dalyvavo ir Lietuvos sostinė Vilnius. 

Palikite komentarą (0 Komentarai)
Puslapis 1 iš 4