19
T, Rugs
11 Nauji straipsniai

Prenumerata

Nustatymai

Nelikite be „Bičiulystės“!

Naujienos apie neįgaliųjų gyvenimą, teisės aktai ir jų komentarai, informacija apie teikiamas paslaugas, sveikatos patarimai, aktualių problemų analizė ir kitos svarbios temos – vienoje vietoje – „Bičiulystės“ savaitraštyje. Būkite aktyvūs, domėkitės jūsų gyvenimui aktualia informacija!

Visus, kuriems įdomios neįgaliųjų gyvenimo naujienos ar nori sužinoti, kokias permainas jiems žada valstybė, kurie ieško patarimų, kaip sveikai gyventi, ar nori gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, kuriems rūpi bičiulius pradžiuginti savo kūryba ar iš kitų pasimokyti, kviečiame užsiprenumeruoti „Bičiulystės“ savaitraštį.

Individualiai informacijos dėl prenumeratos „Lietuvos pašte“ teiraukitės tel. 274 42 08, 274 41 28 Vilniuje arba vietos pašto skyriuose (daugiau informacijos www.post.lt (arba https://www.prenumeruok.lt/NewSubscription.aspx)).

Informacijos dėl prenumeratos  „Lietuvos ryto“ biuruose ieškokite svetainėje www.lrytas.lt

Neįgaliųjų organizacijų nariai „Bičiulystę“ gali užsiprenumeruoti leng­vatinėmis sąlygomis (10 Eur metams). Į savo miesto ar rajono neįgaliuosius vienijančią organizaciją kreipkitės gruodžio pradžioje.

Spaudos kioskuose „Bičiulystė“ neplatinama.